Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22702
Назва: Важкі танки Вермахту
Автори: Янак, Д. Д.
Ключові слова: танки Вермахту
танкові війська
війська фашистської Німеччини та РадянськогоСоюзу
німецькі танки на Східному фронті
Королівський тигр
зброя
Дата публікації: 2025
Видавництво: Букаєв Вадим Вікторович
Бібліографічний опис: Янак Д. Д. Важкі танки Вермахту / Д. Д. Янак // Історична наука в умовах війни очима здобувачів вищої освіти та молодих учених : збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених. - Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2025. - С. 105-111.
Короткий огляд (реферат): Німецькі важкі танки часів Другої світової війни, то мається на увазі Тигр 1 та Королівський тигр. Іноді ще можна зустріти згадки про танк Maus, чи E-100 (хоча ті вже відносилися до надважких танків). Німецькі важкі танки з`явилися як відповідь на радянські танки Т-34 та КВ-1. Практика бойового застосування показала, що іноді потужності озброєння та бронювання середнього танку Т-IV іноді не вистачало для боротьби з радянськими танками, особливо з КВ-1. Та і для прориву ліній оборони радянської армії він не підходив. Тому вже згодом було розроблено танк Тигр, який ідеально підходив як для наступу та прориву ворожої оборони, так і сам міг воювати в обороні. Сприяли цьому як товсте бронювання, так і потужне озброєння. На перших етапах війни німці стикалися з важкими танками противника – згадуваний КВ-1 та французький Char B1. Але тоді кричущої потреби у важких танках не було – адже стратегія бліцкригу передбачала блискавично швидку війну. Проте, коли бліцкриг себе не виправдав під час вторгнення в СРСР, то потреба у важких танках стала актуальною.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22702
Розташовується у зібраннях:Історична наука в умовах війни очима здобувачів вищої освіти та молодих учених (2025)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yanak D. D..pdf972.88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.