Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/20990
Назва: Особливості дипломатичної боротьби України в умовах війського стану
Автори: Панасюк, Валентин Анатолійович
Макієвська, Катерина Юріївна
Ключові слова: російсько-українська війна
дипломатія
дипломатична боротьба України
Дата публікації: 2024
Видавництво: Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Панасюк В. А. Особливості дипломатичної боротьби України в умовах війського стану / В. А. Панасюк, К. Ю. Макієвська // Посилення консолідації суспільства та ролі людського капіталу на шляху вступу України та Республіки Молдова до Європейського Союзу : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. (м. Кишинеу- м. Одеса, 17 – 18 жовтня 2024 р.) / за ред. О. В. Лісеєнко. – Одеса : Видавничий дім "Гельветика", 2024. – С. 60-64.
Короткий огляд (реферат): Дипломатичні заходи протистояння ворогу активно сприяють створенню доказової бази злочинів ЗС РФ в Україні. З метою подальшого притягнення до відповідальності. Є свідченнями геноциду проти українців. Розкривають злочинні плани Кремля шляхом військового вторгнення і масованою пропагандою знищити Україну та її народ. В результаті консолідованих зусиль МЗС України поширює достовірну інформацію в світі, використовуючи для цього різноманітні засоби і залучаючи активно представників вітчизняної культури. В прагненні перемоги і подальшого успішного існування України та світу наші дипломати застосовують форми некласичної дипломатії, що є неприйнятним для закордонних партнерів, але на жаль тимчасово необхідними для виживання в умовах військового часу для вітчизни. Дипломатична боротьба з ворогом триває. Україна наближається до перемоги і інтеграції в ЄС та НАТО, заради власної безпеки після перемоги, всупереч планам Кремля загарбати нашу державу та знищити її плани на євроінтеграцію та існування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/20990
Розташовується у зібраннях:Посилення консолідації суспільства та ролі людського капіталу на шляху вступу України та Республіки Молдова до Європейського Союзу : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. ( 17-18 жовтня 2024 р.)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Panasyuk.pdf1.11 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.