Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/20957
Назва: Консолідація шляхом креативності. Роль середнього класу у підвищенні стійкості українського суспільства
Автори: Яковлев, Денис
Ключові слова: український середній клас
українське суспільство
консолідація
креативність
українська демократія
Дата публікації: 2024
Видавництво: Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Яковлев Д. Консолідація шляхом креативності. Роль середнього класу у підвищенні стійкості українського суспільства. // Посилення консолідації суспільства та ролі людського капіталу на шляху вступу України та Республіки Молдова до Європейського Союзу : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. (м. Кишинеу- м. Одеса, 17-18 жовтня 2024 року) / за ред. О. В. Лісеєнко. – Одеса : Видавничий дім "Гельветика", 2024. - С. 15-18.
Короткий огляд (реферат): У демократичних країнах середній клас виконує не лише суто економічні функції. На шляху вступу України до Європейського Союзу важливо усвідомити соціальні та політичні функції середнього класу. Серед них слід наголосити на стабілізуючій функції, функції соціального захисту та соціальної справедливості, соціокультурній функції та функції збереження цінностей. Правління «середніх» сприяє консолідації суспільства. Парламентське представництво середнього класу необхідне, якщо йдеться про перерозподіл державного бюджету на користь більшості суспільства, а не олігархічної меншості. «Середній клас – це репрезентант суспільного інтересу. Представники середнього класу мають право говорити від імені більшості суспільства. Цей висновок з‘явився як результат історичного розвитку сучасних європейських демократій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/20957
Розташовується у зібраннях:Посилення консолідації суспільства та ролі людського капіталу на шляху вступу України та Республіки Молдова до Європейського Союзу : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. ( 17-18 жовтня 2024 р.)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2.pdf1.11 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.