Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/21781
Назва: Українофобство кремля із середини XX століття до сьогодення та його наслідки
Автори: Панасюк, Валентин Анатолійович
Ключові слова: шістдесятники
«відлига»
незалежність
дисиденти
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Панасюк В. А. Українофобство кремля із середини XX століття до сьогодення та його наслідки / В. А. Панасюк // Політикус : наук. журнал. – 2024. – № 6. – С.74-81.
Короткий огляд (реферат): В статті аналізуються процеси десталінізації та лібералізації радянського суспіль- ства в добу М. Хрущова. Вказується на позитивний вплив відлиги, але наголошу- ється, що вона мала незавершений характер, не змінила тоталітарний режим, хоча сприяла десталінізації, лібералізації суспільства, ліквідації ГУЛАГу і зародженню руху шістдесятників, припиненню масових репресій і розстрілів. Досліджується УСРС в добу «застою». Зазначається, що це був період зростаючої кризи радянської системи, що супроводжувався русифікацією, яка відбувалась під гас- лом політики «злиття націй». Зазначено, що особливо активно русифікація прохо- дила саме в радянській Україні, а сам «застій» був періодом неосталінізму і нещадного гоніння на дисидентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/21781
Розташовується у зібраннях:2024

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
14.pdf213.12 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.