Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/21063
Назва: Толерантність до мігрантів: соціальні, економічні та політичні фактори (на матеріалах соціологічного дослідження)
Автори: Мазур, Ю.
Петінова, Оксана Борисівна
Petinova, Oksana Borysivna
Ключові слова: мігранти
толерантність
політичні зміни
міграційні процеси
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Мазур Ю. Толерантність до мігрантів: соціальні, економічні та політичні фактори (на матеріалах соціологічного дослідження) / Ю. Мазур// Південноукраїнські наукові студії: збірник матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. студентів та молодих вчених (м. Одеса, 19-21 листопада 2024 р.) / за ред. д. філос . н., проф. Петінової О. Б. – Одеса : Університет Ушинського, 2024. – С. 46-52.
Короткий огляд (реферат): У сучасному світі питання толерантного ставлення до мігрантів набуває все більшого значення через глобальні соціальні, економічні та політичні зміни. Міграція є одним з найбільших викликів сучасності, і багато країн стикаються з проблемами інтеграції новоприбулих. В Україні після початку війни значна частина населення була змушена виїхати за кордон, що зробило питання ставлення до мігрантів надзвичайно актуальним. Мільйони українців, які стали вимушеними мігрантами, шукають притулку в інших країнах, що ставить на порядок денний питання їхньої адаптації до нових соціальних, економічних і культурних умов. Важливим аспектом є те, як країни-реципієнти реагують на потоки мігрантів. Толерантність, як відкрите і позитивне ставлення до нових культур і людей, є критично важливим фактором у забезпеченні гармонійної інтеграції та взаємодії. Зокрема, соціальні фактори, такі як рівень освіти, доступ до соціальних послуг і ресурсів охорони здоров'я, а також економічні умови визначають, наскільки ефективно міграція може бути інтегрована в приймаючі країни. Політичні рішення, законодавчі ініціативи та державна політика щодо прав мігрантів і біженців є основними факторами, які впливають на рівень толерантності та загальний клімат для мігрантів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/21063
Розташовується у зібраннях:Південноукраїнські наукові студії (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Mazur.pdf1.35 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.